O nas

Gwarantujemy najwyższą jakość, nieszablonowe rozwiązania konstrukcyjne, precyzję wykonania i kompleksową obsługę.

Jesteśmy ekspertami w projektowaniu wnętrz.

Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, każdego dnia pracujemy nad stworzeniem wnętrz idealnie odpowiadających ich potrzebom.

Gwarantujemy im najwyższą jakość, nieszablonowe rozwiązania konstrukcyjne, precyzję wykonania i kompleksową obsługę.

Od 30 lat podążamy za nowoczesnymi rozwiązaniami, łącząc lata tradycji z innowacyjnością. Nasze wnętrza łączą w sobie ekskluzywność, indywidualizm, nowoczesny i elegancki design z doskonałym zachowaniem najdrobniejszych szczegółów.

Wizja Firmy

Pragniemy być rozpoznawalnym i cenionym rodzinnym przedsiębiorstwem meblowym, które łączy tradycję rzemieślniczą z nowoczesnymi rozwiązaniami, dostarczając klientom wyjątkowe meble na wymiar, które służą przez pokolenia.”

Dariusz Czajka

Niezwykły człowiek i właściciel firmy DARMAX.

Człowiek pełen pasji, który w swoim życiu kieruje się wartościami jak pracowitość, determinacja i kreatywność.

Zawsze angażuje się w każdy projekt z zaangażowaniem i dbałością o najmniejsze detale. Kreatywna dusza, która zawsze szuka nowych rozwiązań i inspiracji. Jego zdolność do myślenia poza utartymi schematami przekłada się na unikalne i funkcjonalne projekty mebli, które cieszą oko i spełniają oczekiwania klientów.

Marek Ignaczak

Iwona Frątczak

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę w branży meblarskiej, współpracujemy z najlepszymi firmami, dzięki czemu nasze meble charakteryzują się doskonałą jakością.

Każdy zadowolony klient jest naszą reklamą, a każdy zestaw mebli to produkt, którym możemy się pochwalić potencjalnym nowym klientom.

Skontaktuj się z nami