O nas

Gwarantujemy najwyższą jakość, nieszablonowe rozwiązania konstrukcyjne, precyzję wykonania i kompleksową obsługę.

Jesteśmy ekspertami w projektowaniu wnętrz.

Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, każdego dnia pracujemy nad stworzeniem wnętrz idealnie odpowiadających ich potrzebom.

Gwarantujemy im najwyższą jakość, nieszablonowe rozwiązania konstrukcyjne, precyzję wykonania i kompleksową obsługę.

Od 30 lat podążamy za nowoczesnymi rozwiązaniami, łącząc lata tradycji z innowacyjnością. Nasze wnętrza łączą w sobie ekskluzywność, indywidualizm, nowoczesny i elegancki design z doskonałym zachowaniem najdrobniejszych szczegółów.

Wizja Firmy

Wizją firmy Darmax jest tworzenie wnętrz kuchennych dla wymagających osób, ceniących profesjonalizm. Wiemy, że dla coraz większej liczby osób na całym świecie kuchnia jest najważniejszym i najczęściej używanym pomieszczeniem, dlatego pragniemy zapewnić najlepiej zaprojektowane i wykonane wnętrza kuchenne. Jako pionier innowacyjnych rozwiązań i trendów w kuchni wierzymy, że poprzez ciągłe doskonalenie i zmiany w oparciu o potrzeby konsumentów możemy tworzyć nową jakość w obsłudze, designie i relacjach z naszymi partnerami.

Dariusz Czajka

Niezwykły człowiek i właściciel firmy DARMAX.

Człowiek pełen pasji, który w swoim życiu kieruje się wartościami jak pracowitość, determinacja i kreatywność.

Zawsze angażuje się w każdy projekt z zaangażowaniem i dbałością o najmniejsze detale. Kreatywna dusza, która zawsze szuka nowych rozwiązań i inspiracji. Jego zdolność do myślenia poza utartymi schematami przekłada się na unikalne i funkcjonalne projekty mebli, które cieszą oko i spełniają oczekiwania klientów.

Marek Ignaczak

Iwona Frątczak

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę w branży meblarskiej, współpracujemy z najlepszymi firmami, dzięki czemu nasze meble charakteryzują się doskonałą jakością.

Każdy zadowolony klient jest naszą reklamą, a każdy zestaw mebli to produkt, którym możemy się pochwalić potencjalnym nowym klientom.

Skontaktuj się z nami