Zamówienie

w 5 prostych krokach

01

Wizyta w salonie (bezpłatna)

W tym etapie przedstawimy Państwu pełną gamę dostępnych u Nas materiałów (frontów, blatów), a także praktyczne rozwiązania nowoczesnych systemów meblowych.

Wystarczy zabrać na umówione spotkanie wizualizację-projekty mebli lub odręczny rysunek i informacje potrzebne do przygotowania wstępnej wyceny.
Możesz także przesłać na maila dokumentacje projektową mebli ze wszystkimi informacjami potrzebnymi do przygotowania wstępnej wyceny.

02

Pomiar u Państwa

Po akceptacji wstępnej wyceny kolejnym krokiem jest wizyta pomiarowa u Państwa w dogodnym terminie.

Podczas wizyty zostanie dokonany pomiar pomieszczeń, w których ma pojawić się zabudowa. Pomiary są płatne 350 zł na terenie Łodzi, kwota zwrotna przy podpisywaniu umowy.

03

Przedstawianie projektu po pomiarze

Po pomiarze przygotowujemy wizualizacje 3D, co nie wyklucza możliwości wprowadzenia kolejnych zmian na Państwa życzenie. Skrupulatnie omawiamy kwestie np. rodzaj zawiasów, otwierania czy uchwytów , w rzeczywistości wpływające na całokształt projektu mebli.

04

Podpisanie umowy

Po ustaleniu szczegółów projektu na spotkaniu zostanie przygotowana umowa. Jest to już tylko formalność. Otrzymujecie Państwo umowę i projekt. Na tym etapie służymy pomocą techniczną i współpracujemy również z Państwa firmą remontowo budowlaną.

05

Montaż

Montaż odbywa się w ustalonym wcześniej terminie, co pozwala zapewnić pełną satysfację klientom. Nasz zespół specjalistów dba o każdy szczegół i dokładność wykonania. Dzięki temu możemy zagwarantować, że prace zostaną zrealizowane w sposób profesjonalny i zgodny z oczekiwaniami naszych Klientów.

Marek Ignaczak

Iwona Frątczak

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę w branży meblarskiej, współpracujemy z najlepszymi firmami, dzięki czemu nasze meble charakteryzują się doskonałą jakością.

Każdy zadowolony klient jest naszą reklamą, a każdy zestaw mebli to produkt, którym możemy się pochwalić potencjalnym nowym klientom.

Skontaktuj się z nami